O Galerii

Dziękujemy za odwiedziny i zainteresowanie naszą Galerią Internetową.
Idea, jaka przyświecała powstaniu Międzynarodowej Galerii Sztuki Współczesnej to przełamanie barier, jakie stwarzają tradycyjne Galerie Sztuki i Muzea.
Nasza Galeria jest dostępna nieprzerwanie a każdy odwiedzający może napawać się pięknem prac, tyle czasu ile ma na to ochotę, będąc w dowolnym zakątku naszej planety.

Publikując tu prace artystów plastyków reprezentujących różne dyscypliny sztuki, dbamy o wysoki poziom wystawianych dzieł sztuki . Gwarantujemy, że wystawiane prace są unikatowe, wykonane ręcznie w jednym jedynym niepowtarzalnym egzemplarzu, co w czasach produkcji masowej jest coraz większą rzadkością.
Aby przedłużyć przyjemność obcowania ze sztuką oferujemy możliwość zakupu wybranej pracy. Proponujemy także możliwość wypożyczenia na określony czas konkretnej pracy np w celu uświetnienia pewnych imprez lub czasowego ozdobienia pomieszczeń a także możliwość zakupu drukowanej reprodukcji wybranej pracy.
Pośredniczymy także w indywidualnych zamówieniach na wykonanie dzieła.


Nawigacja w Galerii

Ze    Strony głównej    można przejść na dowolną z podstron, ale można także poprostu rozpocząć podróż do świata kształtu i koloru wybierając jedną z kategorii dyscyplin sztuki:

   Tkanina Artystyczna
                                             Rzeźba
                                                              Malarstwo i Grafika
                                                                                                     Sztuka Użytkowa

Można także zapoznać się z aktualnościami i zamówić ich subskrypcje.

Strona    Artyści    oferuje możliwość przeszukiwania obecnych na stronach portalu Twórców, wybrania określonego artysty, zapoznania się z jego życiorysem dorobkiem artystycznym czy zamieścić swoje wrażenia w formie komentarza.

Strona     Dzieła     pozwala bez konieczności wyboru artysty wyszukiwać interesujące prace według indywidualnie dobranych kryteriów. Na tej stronie oraz na stronach każdego z artystów istnieje możliwość wysłania   pocztowej kartki elektronicznej    z obrazem wybranego dzieła sztuki wybierając ikonę

Na stronie    Wystawy     można oglądnąć reportaże w wystaw obecnych w galerii Artystów.

A na stronie    ART-INFO    można znaleźć różne informacje związane ze sztuka współczesna. Mogą także być zamieszczane informacje redagowane przez osoby niezwiązane z Virtual Gallery, gdy uznamy je za wartościowe.

Strona    Dołącz do nas    zawiera informacje głównie skierowane do Artystów o możliwości publikacji prac w naszym portalu, oraz do Mecenasów Sztuki

Na stronie   Mecenat    są umieszczane informacje i materiały reklamowe Mecenasów sztuki

Ze strony    Kontakt    można przekazać uwagi, komentarze i propozycje dotyczące całego portalu Virtual–Gallery

Na każdej ze stron jest możliwość polecenia naszego portalu przyjaciołom i znajomym.


Życzymy niezapomnianych doznań

Zespół VIRTUAL-GALLERY


POLEĆ NASZĄ STRONĘ NOTA PRAWNA