Dołącz do nas

Nasza oferta skierowana jest do:
• Artystów Plastyków
• Mecenasów Sztuki
• Pasjonatów Sztuki

Jesteś Artystą Plastykiem
Zapraszam do zaprezentowania swoich prac w Internetowej Galerii Sztuki Współczesnej na międzynarodowym forum, za pośrednictwem Internetu.
Ważną cechą galerii jest dbałość o odpowiedni poziom artystyczny prezentowanych prac.
W galerii wystawić prace może każdy artysta plastyk uprawiający dowolną dyscyplinę sztuki jednak z wcześniej wspomnianych względów zastrzegam sobie odmowę publikacji wybranych prac.
Każdy artysta prezentujący swoje prace w Galerii ma utworzoną swoją autorską stronę, na której oprócz prac prezentowana jest biografia ze zdjęciem oraz dostarczone recenzje – w zgodnie z dostarczonymi materiałami. Publikowane są także komentarze zamieszczane przez gości, które są monitorowane pod kątem obraźliwych treści.
Każda praca jest przyporządkowana do jednej z głównych dyscyplin sztuki.
Zarówno listę Artystów jak i listę prac można przeszukiwać według kilku indywidualnie definiowanych kryteriów. To stwarza bardzo duże możliwości dotarcia do odbiorcy czyli potencjalnego klienta.

Inne zalety Internetowej Galerii:
- łatwość prezentacji prac bez uciążliwego i czasochłonnego urządzania wystawy
- nieograniczony praktycznie okres trwania oraz miejsce publikacji prac
- ilość wystawianych dzieł uzależniona jest od decyzji artysty
- można publikować prace już sprzedane jako prezentacja dorobku artystycznego – dodatkowa reklama

Galeria już dysponuje takimi narzędziami jak:
1. różne wersje językowe strony
2. możliwość subskrybowania nowości publikowanych na stronach Galerii
3. możliwość polecenia strony znajomym, kontrahentom czy przyjaciołom
4. możliwość wysyłania elektronicznych kartek pocztowych – potężne narzędzie promocyjne
I to wszystko za symboliczne koszty.

Oprócz publikacji prac w Internecie Galeria pośredniczy w sprzedaży wystawionych dzieł sztuki. Ponieważ prezentowane prace są unikatami każdorazowo cena jest negocjowana indywidualnie.
Ponadto Galeria będzie oferować w imieniu artysty możliwość sprzedaży wydruków reprodukcji prac o ile dokumentacja fotograficzna będzie na to pozwalać. Cena reprodukcji także będzie negocjowana.
Galeria oferuje także możliwość wynajęcia wskazanych przez Artystę prac w celach czasowego ozdobienia pomieszczeń czy biur lub uświetnienia imprez.

Materiały tekstowe oraz fotograficzne (z opisem prac) dostarcza artysta. Materiały mogą być przekazane w formie elektronicznej lub tradycyjnej. Istnieje możliwość wykonania dokumentacji fotograficznej lub tłumaczeń jako dodatkowa usługa.
Ponadto będą przewidziane dodatkowe formy promocji Artysty, przez organizowanie internetowych autorskich wystaw z informacją o tym umieszczoną na stronie głównej.

Dla Mecenasów Sztuki
Galeria oferuje także możliwość zamieszczenia materiałów reklamowych wraz linkami do stron na specjalnie stworzonej podstronie Mecenat. Oferujemy także możliwość umieszczenia materiałów reklamowych na wysyłanych elektronicznych kartkach pocztowych, co oczywiście gwarantuje dotarcie z informacją do szerokiego grona odbiorców.

Dla Pasjonatów Sztuki
Jeśli pasjonujesz sie Sztuką i uważasz, że masz do zaprezentowania coś ciekawego z dziedziny sztuki napisz. Otrzymane materiały mogą być zamieszczone w dziale ART-INFO. Zastrzegamy sobie jednak prawo odmowy publikacji bez podania przyczyn.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji napisz do nas.


Zespół VIRTUAL-GALLERY

POLEĆ NASZĄ STRONĘ NOTA PRAWNA